Number of the records: 1
Aukční katalog
Corporation Česká společnost přátel drobné plastiky. Aukce Title Aukční katalog / Česká společnost přátel drobné plastiky Key Title Aukční katalog České společnosti přátel drobné plastiky Portion of title Aukční katalog č. ... Česká společnost přátel drobné plastiky - aukční katalog č. ... Issue stat. Praha : Česká společnost přátel drobné plastiky, [1964]- Phys.des. 21 cm Periodicity 2x ročně ISSN 1211-1112 Note Název z obálky. V databázi ISSN chybně označeno ukončení vydávání v r. 2002. Popsáno podle: Č. 109 (říjen 2015) Subj. Headings Česká společnost přátel drobné plastiky. Aukce 7 1964-2001 umělecké aukce - Česko - 20.-21. století * numismatika * drobná plastika * faleristika Praha (Česko) Form, Genre aukční katalogy Conspect 73 - Sochařství, keramika, porcelán, umělecké zpracování kovů UDC 72/76.075 * 737 * 730-022.51 * 351.856.2+355.134 * (437.311) * (083.82)017.3 Country Czech Republic Language Czech URL Digitalizovaný dokument Owner Kladno SVK; signatura V/6293; roky odběru 2015- Doc. Kind Serials - collective record
Number of the records: 1