Počet záznamů: 1  

Applications of Mathematics

  1. NázevApplications of Mathematics
    Nakl.údajePraha : Akademie věd České republiky, Matematický ústav, 2006
    Periodicita6x ročně
    Roč., čísloVol. 51, No. 1-6, 2006
    ISSN0862-7940
    Klíč.slovaaplikovaná matematika
    MDT51
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.angličtina
    Počet ex.1, z toho volných 0, prezenčně 1
    VlastníkKladno SVK
    Druh dok.Seriály - svazky
    Odkazy - PERIODIKA - Souborný záznam periodika
    (6) - PERIODIKA - Přijatá čísla
    SignaturaLokaceDislokaceInfo
    S V/119/06Všeobecná studovnasklad VESOpouze prezenčně
Počet záznamů: 1