Počet záznamů: 1  

Applications of Mathematics

  1. NázevApplications of Mathematics
    Nakl.údajePraha : Akademie věd České republiky, Matematický ústav, 2021
    Roč., čísloVol. 66, no. 2, 2021
    ISSN0862-7940
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.angličtina
    Počet ex.1, z toho volných 0, prezenčně 1
    Druh dok.Seriály - čísla
    Odkazy - PERIODIKA - Souborný záznam periodika
    SignaturaLokaceDislokaceInfo
    V/119Všeobecná studovnasklad VESOpouze prezenčně
    Applications of Mathematics
Počet záznamů: 1